Z for Zachariah

Z for Zachariah Movie Clip - Water

15. srpna 2015 v 23:58 | Malia
Umírám blahem. Po týdnu, kdy se neobjevily žádné novinky, tu konečně něco je! Objevil se nový klip k filmu Z for Zachariah s Margot jako Ann Burden a Chiwetelem Ejioforem, který si zahrál roli Loomise. Jedná se o postapokalyptický snímek v němž se objeví jen tři herci (spolu s Margot a Chiwetelem ve filmu ještě hraje Chris Pine.) Film se objeví v kinech už na konci tohoto měsíce, není však jisté, jestli se Margot objeví na premiéře, protože pořád natáčí v Torontě Suicide Squad.

New 'Z for Zachariah' stills

6. srpna 2015 v 15:45 | Malia


Přes noc se objevilo 35 nových stills fotek k filmu Z for Zachariah! Ani nevíte, jak mě to potěšilo, když jsem to zjistila. Dalo se to ale čekat, protože se premiéra nezadržitelně blíží. Bude na konci prázdnin, přesněji 28. srpna. Mimo stills fotky, na kterých je Margot s dvěma hereckými kolegy Chrisem Pinem a Chiwetelem Ejioforem (ha, už jsem si to jeho jméno zapamatovala), se objevila jedna fotka z natáčení, na které je Margot sama. Film pořád nemá českou produkci, takže to vypadá, že se do českých kin nedostane.

Movies > Z for Zachariah > Stills [35x]

Movies > Z for Zachariah > Behind the Scenes [1x]

New 'Z for Zachariah' stills/poster

1. srpna 2015 v 8:35 | malia

Ha, mé prosby byly vyslyšeny a objevilo se víc fotek najednou k filmu Z for Zachariah, kde Margot hraje hlavní roli Ann Burden. Nejdříve si můžete prohlédnout dvě nové stills fotky. Na první je s Chiwetelem Ejioforem (vždycky se jeho jméno musím vyhledat), který si zahrál roli Loomise. Na druhé sadě fotek je poster/still fotka (nikdy nevím, kam tyhle fotky mám zařadit), na které Margot vypadá naprosto fantasticky.

Movie > Z for Zachariah > Stills [2x]

Movie > Z for Zachariah > Posters [1x]

'Z for Zachariah' still/poster

30. července 2015 v 10:34 | malia

Po asi týdnu se objevila nová stills fotka k filmu Z for Zachariah, kde Margot hraje společně s Chrisem Pinem a Chiwetelem Ejioforem, to je taky jediné obsazení filmu. Přála bych si, aby se objevilo víc stills fotek a ne pořád po jedné, ale to bych chtěla asi moc. Film bude mít premiéru 28. srpna.

New 'Z for Zachariah' still

19. července 2015 v 17:29 | malia

Přináším jednu novou fotografii Margot z nadcházejího filmu Z for Zachariah. Jedná se o stills a je už v pořadí desátá, která se objevila. Film sci-fi, které jedná o době po katastrofě, která vyhladí většinu lidstva Země. Ve filmu hrají pouze tři lidé a to Margot, Chris Pine a Chiwetel Ejiofor. Film bude mít premiéru na konci prázdnin, 28. srpna. Česká premiéra není stanovena.

 
 

Reklama