Suicide Squad

Suicide Squad - Comic-Con First Look

14. července 2015 v 16:56 | malia
Sice bych měla ještě přidat rozhovor, photoshoot a candids fotky, které se objevily dřív, ale to počká. Protože se objevila nejlepší novinka, pro kterou jsem se modlila už hodně dlouho. JE TU TRAILER NA SUICIDE SQUAD! A musím říct, že mě naprosto nadchnul. Nevím, kdy jsem naposledy viděla trailer, co mě tak nadchnul, asi to byl poslední Harry Potter, a to už je hodně dávno. Navíc Margot je v tom naprosto dokonalá, role Harley Quinn je sedí, myslím, že nikoho lepšího nemohli vybrat. Stejně tak Jared Leto jako Joker. Ach, já z toho traileru nemůžu. Navíc ta hudba? Ta je bezchybná!

Filming Suicide Squad (July 2, July 7)

9. července 2015 v 9:37 | malia

Objevily se další fotky z natáčení filmu Suicide Squad. První sada fotek je z 2. července, tedy Margot strávila své narozeniny na place. Druhá sada je ze 7. července, na těchto fotkách má Margot už i svůj převlek celý. Řekla bych, že se natáčí konec filmu, ale to je jenom můj odhad.


Filming Suicide Squad (July 3)

4. července 2015 v 18:12 | malia

Margot pokračuje v natáčení filmu Suicide Squad, kde hraje jednu z hlavních postav, Harley Quinn. Natáčí se už několik týdnů a probíhá především v Torontu. Tyto fotky jsou ze 3. července, tedy ze včerejšího dne. Margot je už i ve svém převleku a fotky jsou z jejího příjezdu na plac. Film je velmi očekávaný a premiéra je plánovaná na rok 2016. Mimo Margot se můžeme ve filmu těšit i na Willa Smitha, Caru Delevigne nebo Bena Afflecka.

 
 

Reklama