News

'Tom is THE ONE but they're not married,' says Margot's mother

29. července 2015 v 13:14 | malia

Ani nevíte, jak jsem ráda, že se objevil alespoň tenhle článek, protože se už týden neobjevila žádná novinka a začíná mi to dost vadit. Věřte, že to tu nezanedbávám (i když možná trochu ano), ale na vině je nedostatek novinek.

Chodí spolu už něco přes rok a dělají si srandu, že se dali dohromady, když se on 'opil a ona měla štěstí'. A s tím, jak jsou spolu dlouho se zesílili zprávy o tom, že se filmový režisér Tom Acklerley tajně oženil s hollywoodskou hvězdou Margot Robbie, především poté, co byli viděni s identickými zlatými prstýnky.

Rodina herečky z Vlka z Wall Street ale utišila všechny drby o svatbě, když Margotina matka Sarie Kessler řekla Daily Mail Australia: 'Margot by něco řekla, kdyby se vdala.'

Fyzioterapeutka ze svého domu blízko Dalby, Queensland, dodává: 'Miluje Toma, je ten pravý, je to muž jejího života, je úžasný a rozkošný člověk.

'Byli přátelé a potkali se, když bydlela v Londýně, s pěti přáteli si pronajali dům v Claphamu a milovali to.'
Sarie, která vychovala své čtyři děti (kromě Margot má ještě Anyu, Lockieho a Camerona) sama, říká, že sledovala s neuvěřitelnou hrdostí Margotin meteorický vzestup ke slávě a popisuje ji jako 'opravdu milého člověka.'
 
 

Reklama