Gallery

Out and About in Toronto (August 8)

9. srpna 2015 v 13:07 | malia

Margot byla včera (8. sprna) viděna v Torontu, kde natáčí film Suicide Squad. Taky si můžete na fotkách všimnout, že v ruce drží nějaký sepnutý štos papírů. Že by scénář? Margot byla venku se svou nejlepší kamarádkou a asistentkou v jedné osobě, Sophiou Kerr, která s ní je celé natáčení filmu v Torontu a spřátelila se i s celým štábem filmu (byla s nimi na Comic Conu, na hudebním festivalu, na golfu, ...). Mám hrozně ráda candids fotky Margot, protože na nich vždycky vypadá fantasticky a tyhle fotky nejsou vyjimkou. Má na sobě úžasné žuté tričko a bílé kraťásky na nohách má bílé botasky. Moc se mi taky líbí její sluneční brýle.

Osheaga Music And Arts Festival 2015 (August 2)

4. srpna 2015 v 9:52 | malia

Tak už máme odpověď. Margot na minulých candids fotkách měla paruku (ty si můžete prohlédnou tady), tedy alespoň to předpokládám, když si 2. srpna, kdy zase byla na hudebním festivalu Osheaga v Montrealu, vzala na hlavu růžovou paruku, kterou den předtím na sobě měla Cara Delevigne. Margot vypadá, že si to hodně užila, pořád se jen usmívá a tančí. Má na sobě úžasné barevné šaty, vršek šatů ale brzo shodila, protože pod ním měla naprosto úžasný crop top (říká se tomuhle ještě crop top?).


Miscellaneous > Personal photos [6x]

Osheaga Music And Arts Festival 2015 (August 1)

2. srpna 2015 v 23:08 | malia

Margot a zbytek Suicide Squad obsazení (Joel Kinnaman, Sophia Kerr, Karen fukuhara, Jai Courtney, Cara Delevigne) si dal včera pauzu od natáčení a vyrazil společně na hudební festival Osheaga, pokud vím správně, tak určitě byli na koncertě St. Vincent, která mimochodem byla před pár dny také na Colours of Ostrava. S Margot taky na akci byl její přítel Tom Ackerley, kterého můžete vidět třeba na čtvrté fotce (teda doufám, upřímně si nejsem úplně stoprocentně jistá, že je to on, ještě na něho nemám grif, ale z 99,4% to je on). Objevily se taky dvě osobní fotky. Na candids fotkách můžete vidět, jak se na akci všichni fotí a na Instagramu přistály hned dvě fotky. Margot se na obou naprosto úžasně směje. A koukejte na Margotiny vlasy! Zajímá mě, jestli je to paruka nebo jestli se zase vrátila k tmavěhnědé barvě, když nad tím přemýslím, tak nevím, jestli při natáčení Suicide Squadu nosí celou paruku nebo jenom pár barevných pramínků. No nevím, uvidíme na dalších fotkách. Moc jí to ale sluší, líbí se mi ten šátek v hlavě... akorát ta ledvinka.


Miscellaneous > Personal photos [2x]

SciFi Now

31. července 2015 v 19:10 | malia

V nadcházejícím vydání časopisu SciFi Now je vytištěn článek o Suicide Squad. Dokonce je tam na poslední straně sloupek přímo o Margotině postavě Harley Quinn. Mimochodem, Viola Davis na Twitter přidala fotku (prohlédnout si ji můžete zde) a potvrdila, že se všichni vrátili na plac a pokračuje natáčení filmu.

Magazine Scans > 2015 > SciFi Now [6x]

Instagram update | 0.2

21. července 2015 v 12:17 | malia

Přidala jsem osm nových osobních fotek, co se během pár dní objevily. První dvě jsou s fanynkami, Margot se tam hrozně krásně usmívá. A dalších šest fotek, ty jsou mnohem zajímavější. Obsazení filmu Suicide Squad si společně šlo zahrát golf. A s Margot na "golfovém turnaji" byly Scott Eastwood, Jai Courtney, Jay Hernandez, Joel Kinnaman, Sophia Kerr, Ingrid Kleinig, Karen Fukuhara a Sarah Scotford.

Magazine update | 0.1

20. července 2015 v 23:03 | malia

Australský OK! otiskl v nejnovějším červencovém čísle dvě fotky s Margot. Na první stránce ji můžete vidět v pravém spodním rohu, když přichází na Comic Conu na pódium a vítá se s fanoušky. Na druhé fotce je i s Carou Delevigne a je to jejich fotka z Comic Conu, kterou dala Cara na svůj Instagram.

A Margot se také objevila v novém The Hollywood Reporter. Photoshoot, který vznikl na Comic Conu, byl nafocen přímo pro časopis a prohlédnout si ho můžete v tomto článku.

The Hollywood Reporter

18. července 2015 v 10:45 | malia

Objevily se dvě naprosto fantastické fotky z Comic Conu 2015. Pro The Hollywood Reporter se sešlo obsazení jak Suicide Squad, tak nadcházejícího Batman v Superman: Dawn of Justice. Na jedné fotce tak je Margot nejen s Willem Smithem, Carou Delevigne, Violou Davis nebo Jai Courtney, ale i Benem Affleckem, Henry Cavillem, Gal Gadot, Jesse Eisenbergem a Amy Adams. Víc takových fotek, prosím.

Instagram update | 0.1

17. července 2015 v 14:47 | Megan

Dnes tu pro vás mám nějaké nové osobní fotky. První sada fotek je přímo z Margotiného Instagramu. První fotka j z Londýna, kde si udělala Margot piknik s přáteli, je to fotka z konce července. Druhá a třetí fotka se týká jejich narozenin, na třetí fotce ji můžete vidět v převleku Harley Quinn, protože ten den natáčela Suicide Squad a od štábu dostala dort. Čtvrtá fotka je z Comic Conu a je na ní spolu s dalším ženským obsazením Suicide Squad, s Carou Delevigne a Karen Fukuharou. Poslední fotka je ukázka z nového photoshootu, ten můžete vidět celý zde. A druhá sada jsou fotky s Margot, které se objevily na nějakých jiných účtech než Margotiných. Všechny fotky jsou z Comic Conu.


Elle US

16. července 2015 v 10:48 | malia

Margot nafotila nový photoshoot pro Elle US a musím teda říct hlasité "páni!" Objevil se jak photoshoot, tak scany z časopisu, kde byl shoot použit. Margot na tom shootu vypadá absolutně božsky a můžu se jen modlit, aby se objevily další fotky, i když to nevidím moc nadějně. Ještě přemýšlím, že přeložím i rozhovor, to uvidím podle toho, kolik budu mít času.

001~32.jpg 002~31.jpg 003~28.jpg

Margot in Toronto (July 11)

15. července 2015 v 19:01 | malia

Margot po zastávce na Comic Conu 11. července ještě ten samý den odjela zpátky na natáčení Suicide Squad do Toronta. Margot tady přivítává její přítel Tom Ackerley, který s ní přes natáčení je. Na fotkách teda moc dobře vidět není, ale když se přece najde nějaká fotka, kde je jí vidět do obličeje, tak vypadá hodně unaveně. Ani se nedivím.

Tyto dvě fotky jsou z toho samého dne. Margot na sobě má taky to samé oblečení. Margot nastupuje do soukromého letadla, ale teda nemám tušení, kam se přepravovala.

San Diego Comic Con 2015 - Warner Bros. Presentation (July 11)

14. července 2015 v 16:46 | malia

Margot spolu se zbytkem obsazení filmu Suicide Squad přijela na největší fanouškovskou událost roku (kvůli které jsem to tu hodně zanedbávala, brzo se ale všechno rozjede), na Comic Con v San Diegu. Letošní panel filmu byl součástí prezentace studia Warner Bros, cast přišel jen na chvíli na pódium a jen se pozdravil s fanoušky. Svůj vlastní panel bude mít film s největší pravděpodobností příští rok, protože má film premiéru až po Comic Conu 2016. Margot se naprosto úžasně celou dobu usmívala, vypadá naprosto nadšeně. A taky krásně vypadá, má na sobě top a kalhoty od Camilla and Marc a musím říct, že mi vyrazila dech. Na krátký "panel" se můžete podívat na videu níže.


Arriving in Toronto (June 29)

3. července 2015 v 9:34 | Megan

Margot 29. června přiletěla na torontské letiště, pravděpodobně do Toronta jela kvůli pokračování natáčení filmu Suicide Squad, které právě probíhá. S sebou vzala i svého přítele Toma Acklerleyho. Margot má na sobě krajkované černé šaty, pod tím má bílé triko a kraťase. I když vypadá celkem unaveně, ani se nedivím po letu z Londýna do Toronta, úsměvy rozdává na každou stranu. Narozdíl od Toma, který se párkrát škaredě podívá na paparazzi. Jsem ale ráda, že Margot to moc neřešila, ona nikdy nevypadá, že ji paparazzi moc vadí.

 
 

Reklama