Srpen 2015

Z for Zachariah Movie Clip - Water

15. srpna 2015 v 23:58 | Malia |  Z for Zachariah
Umírám blahem. Po týdnu, kdy se neobjevily žádné novinky, tu konečně něco je! Objevil se nový klip k filmu Z for Zachariah s Margot jako Ann Burden a Chiwetelem Ejioforem, který si zahrál roli Loomise. Jedná se o postapokalyptický snímek v němž se objeví jen tři herci (spolu s Margot a Chiwetelem ve filmu ještě hraje Chris Pine.) Film se objeví v kinech už na konci tohoto měsíce, není však jisté, jestli se Margot objeví na premiéře, protože pořád natáčí v Torontě Suicide Squad.


Blog layout 0.3

15. srpna 2015 v 19:32 | Malia |  Layouts
Malia │ 15.8.2015 - dd.mm.rrrr │ náhled

Out and About in Toronto (August 8)

9. srpna 2015 v 13:07 | malia |  Gallery

Margot byla včera (8. sprna) viděna v Torontu, kde natáčí film Suicide Squad. Taky si můžete na fotkách všimnout, že v ruce drží nějaký sepnutý štos papírů. Že by scénář? Margot byla venku se svou nejlepší kamarádkou a asistentkou v jedné osobě, Sophiou Kerr, která s ní je celé natáčení filmu v Torontu a spřátelila se i s celým štábem filmu (byla s nimi na Comic Conu, na hudebním festivalu, na golfu, ...). Mám hrozně ráda candids fotky Margot, protože na nich vždycky vypadá fantasticky a tyhle fotky nejsou vyjimkou. Má na sobě úžasné žuté tričko a bílé kraťásky na nohách má bílé botasky. Moc se mi taky líbí její sluneční brýle.


New 'Z for Zachariah' stills

6. srpna 2015 v 15:45 | Malia |  Z for Zachariah


Přes noc se objevilo 35 nových stills fotek k filmu Z for Zachariah! Ani nevíte, jak mě to potěšilo, když jsem to zjistila. Dalo se to ale čekat, protože se premiéra nezadržitelně blíží. Bude na konci prázdnin, přesněji 28. srpna. Mimo stills fotky, na kterých je Margot s dvěma hereckými kolegy Chrisem Pinem a Chiwetelem Ejioforem (ha, už jsem si to jeho jméno zapamatovala), se objevila jedna fotka z natáčení, na které je Margot sama. Film pořád nemá českou produkci, takže to vypadá, že se do českých kin nedostane.

Movies > Z for Zachariah > Stills [35x]

Movies > Z for Zachariah > Behind the Scenes [1x]

Osheaga Music And Arts Festival 2015 (August 2)

4. srpna 2015 v 9:52 | malia |  Gallery

Tak už máme odpověď. Margot na minulých candids fotkách měla paruku (ty si můžete prohlédnou tady), tedy alespoň to předpokládám, když si 2. srpna, kdy zase byla na hudebním festivalu Osheaga v Montrealu, vzala na hlavu růžovou paruku, kterou den předtím na sobě měla Cara Delevigne. Margot vypadá, že si to hodně užila, pořád se jen usmívá a tančí. Má na sobě úžasné barevné šaty, vršek šatů ale brzo shodila, protože pod ním měla naprosto úžasný crop top (říká se tomuhle ještě crop top?).


Miscellaneous > Personal photos [6x]

Poll of the month • 001

3. srpna 2015 v 20:18 | malia

Osheaga Music And Arts Festival 2015 (August 1)

2. srpna 2015 v 23:08 | malia |  Gallery

Margot a zbytek Suicide Squad obsazení (Joel Kinnaman, Sophia Kerr, Karen fukuhara, Jai Courtney, Cara Delevigne) si dal včera pauzu od natáčení a vyrazil společně na hudební festival Osheaga, pokud vím správně, tak určitě byli na koncertě St. Vincent, která mimochodem byla před pár dny také na Colours of Ostrava. S Margot taky na akci byl její přítel Tom Ackerley, kterého můžete vidět třeba na čtvrté fotce (teda doufám, upřímně si nejsem úplně stoprocentně jistá, že je to on, ještě na něho nemám grif, ale z 99,4% to je on). Objevily se taky dvě osobní fotky. Na candids fotkách můžete vidět, jak se na akci všichni fotí a na Instagramu přistály hned dvě fotky. Margot se na obou naprosto úžasně směje. A koukejte na Margotiny vlasy! Zajímá mě, jestli je to paruka nebo jestli se zase vrátila k tmavěhnědé barvě, když nad tím přemýslím, tak nevím, jestli při natáčení Suicide Squadu nosí celou paruku nebo jenom pár barevných pramínků. No nevím, uvidíme na dalších fotkách. Moc jí to ale sluší, líbí se mi ten šátek v hlavě... akorát ta ledvinka.


Miscellaneous > Personal photos [2x]

New 'Z for Zachariah' stills/poster

1. srpna 2015 v 8:35 | malia |  Z for Zachariah

Ha, mé prosby byly vyslyšeny a objevilo se víc fotek najednou k filmu Z for Zachariah, kde Margot hraje hlavní roli Ann Burden. Nejdříve si můžete prohlédnout dvě nové stills fotky. Na první je s Chiwetelem Ejioforem (vždycky se jeho jméno musím vyhledat), který si zahrál roli Loomise. Na druhé sadě fotek je poster/still fotka (nikdy nevím, kam tyhle fotky mám zařadit), na které Margot vypadá naprosto fantasticky.

Movie > Z for Zachariah > Stills [2x]

Movie > Z for Zachariah > Posters [1x]